E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Kabin Kiralama Bilgilendirme

Kabin Kiralama Tur Listemizden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız ikişer kişilik kabinlerde kişibaşı fiyatıdır ve € cinsindendir.  Tam Pansiyon konaklama fiyata dâhildir. Eğer iki kişilik kabinde yalnız yolculuk etmek istiyorsanız, %70  fark ödemeniz gerekir.

Kabin Kiralama için Genel Prosedürler
* Teknelere giriş 1.gün saat 15.30’dan itibarendir ve servisimiz akşam yemeği ile başlar.
Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.30’a kadardır.

* İlk ve son gün transfer günleri olduğundan dolayı limanda geceleme yapılır.

* Mavi Yolculuk esnasında ağırlıklı olarak motor gücüyle seyir yapılır ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Haftada en az iki kere teknedeki mevcut yelken açılır.

* Kaptan, hava şartlarına ve rüzgârın durumuna göre tur programında değişiklik yapabilir. Bu, misafirlerimizin güvenliği açısından gereklidir. 6 -7 bofor rüzgâr olduğu takdirde liman yetkililerince seyir yasaklanabilir.

Yatta düzenli olarak her gün kahvaltı öğle yemekleri ve akşam yemekleri çıkmaktadır. Ayrıca her gün saat 5’den sonra çay, kahve, kek bisküvit gibi ikraklar servis edilmektedir.

* Konuklarımızın dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından uygun fiyatlarla temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

* Kabin turlarında farklı ülkelerden farklı milliyet, kültür ve yaş guruplardan katılımlar olmaktadır.  12 yaş altı çocuklar Kabin Turlarına kabul edilmemektedir. Katılımcılar ile ilgili milliyet ve yaş garantisi veilmemektedir. Çocuklu misafirlerimizin özel tekne kiralamalarını önermekteyiz.

* Kabin yolculuğu tur programı ve genel şartlar önceden belirlenmiştir. Hiçbir konuğumuzun özel durumuna veya tasarrufuna göre değişiklikler yapılamaz.

* Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişte verilirmektedir.

* Kabin Charter Programlarımızda standart guletler kullanmaktayız. Bu teknelerde genellikle çift kişilik yataklar vardır ve bu sebeple twin ya da triple oda garantisi verilemez.

* Her kabinde özel duş, tuvalet, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı, ya da elektrikli olabilir.

* Uluslararası güvenlik şartlarına uygun olarak, teknelerimizde can yelekleri, küçük bot ve can salı gibi güvenlik donanımları ve gerekli elektronik cihazlar mevcuttur.

* Standart teknelerde küçük elektrikli aletlerinizi, ortak kullanım alanlarında bir invertör veya jeneratör çalıştırıldıktan sonra ve limanlarda yat’a elektrik bağlantısı takıldıktan sonra şarj edebilirsiniz.

* Yatlarda konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

* Kabin Kiralama Turlarımızda; Türkiye ve yurt dışındaki liman, gümrükleme ve yakıt giderleri fiyata dâhildir.

Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Europa & Adnan Yachting Sizlere unutulmaz tatil diler!

e-mail: info@europayachting.com 

Kabin Kiralama İrtibat: 0533 513 51 16 veya 0532 305 72 16