E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 360 €
Haz: 420 €
Tem: 480 €
Ağus: 600 €
Eylül: 480 €
Ekim: 360 €

Kabin Turu Fethiye – Marmaris – Fethiye

8 Gün / 7 Gece

Her  Salı – Cumartesi

1. Gün: Fethiye Yat Limanı

Saat 17 den sonra Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Personel ve diğer yolcular ile tanışma, akşam yemeği ve Fethiye yat limanında geceleme (1.Gece).

2. Gün: Yassıcalar – Ağa Limanı

Kahvaltı sonrası liman başkanlığından çıkış alındıktan sonra Fethiye limanından hareket edilir. Öğle yemeği ve denize girmek için Yassıcalar’a gidilir, Yüzme molası, 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Ağa limanına geçilir (2.Gece).

3. Gün: Ekincik – Dalyan

Sabah güneş doğmadan demir alınarak 3- 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Ekincik koyuna gelinir. Kahvaltı verildikten sonra bedelini kendileri ödeyerek orada bulunan küçük teknelerle gidilen labirent gibi Dalyan çayı içinde Caonus – Dalyan ve Çamur banyosu turuna katılırlar. Yatta kalan yolcular ise denize girerler, balık yakalarlar veya karaya gezintiye çıkabilirler (3.Gece).

4. Gün: Kadirga Koyu – Cennet Adası – Marmaris Yat Limanı

Kahvaltı sonrası 2 saat süren bir yolculuktan sonra Marmaris civarına varılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Kadırga koyunda verilir. Yine 5 çayı ve yüzme molası Kumlubükte veya Cennet verildikten sonra Marmaris Yat Limanına geçilir. Akşam yemeği ve geceleme yat limanında (4.Gece).

5. Gün: Kumlubük Koyu – Semizce Koyu

Kahvaltı sonrası  konuklar Marmaris de gezinti ve alışveriş yapabilirler. Bu esnada yatın eksik kumanya ve ikmal işlemleri tamamlanmış olur. Marmaris Yat Limanından çıkılarak Kumlubük Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme için Semizce Koyu’na demir atılır. (5. Gece).

6. Gün:  Domuz Adası – Kleopatra Hamamı Koyu – Bedir Rahmi Koyu

Sabah erken kahvaltı öncesi demir alınarak Göcek 12 adalar bölgesindeki Domuz adasına gelinir. Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Cleopatra hamamı koyuna gidilir. Burada öğle yemeği gezinti ve yüzme molasından sonra da ünlü ressam Bedri Rahmi koyuna geçilir. 5 Çayı yüzme molası ve akşam yemeği burada verilir (6.Gece).

7. Gün: Göcek Yassıcalar Adası – Tarzan veya Samanlık Koyu

Kahvaltı sonrası Göcek Adası veya Yassıcalara gidilir. Yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra Tarzan veya Samanlık koyuna gidilir. 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Samanlık Koyu’na demir atılır. (7.Gece).

8. Gün: Kahvaltı sonrası Fethiye limanına giriş yapılarak tur tamamlanmış olur

Fyata dahil Olanlar:

Yatta 1 hafta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi). Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot. Su kullanma. Mürettebatın hizmetleri. Yat sigortası. Yat çamaşırhanesi. Liman vergileri. Demir atma giderleri.

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 75 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16