E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 220 €
Haz: 220 €
Tem: 260 €
Ağus: 280 €
Eylül: 260 €
Ekim: 220 €

Kabin Turu Fethiye’den – Olimpos’a

4 Gün / 3 Gece Kabin Yolculuğu

Her Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri

Hareket Saati: 11.00 (öğlen yemeğinden önce)

1. Gün: St. Nicholas Adası – Gemiler Koyu

Sabah saat 9.30’dan sonra Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Rezervasyonlu bütün yolcular gelip tüm işlemler bitirildikten ve Liman başkanlığından da çıkış alındıktan ve sonra yaklaşık saat 11.00 arasında hareket edilir. Öğlen yemeği samanlık koyunda verilir ve yemekten sonra deniz şartları ve zaman uygun olursa Kelebekler vadisi ve Ölüdeniz’e gidilir. Yamaç paraşütü yapacak yolcular buradan alınarak yamaç paraşütü yaparlar (yattan transfer ücretsiz olup uçuş ücretini yolcular kendileri öderler). Adada gezinti akşam yemeği ve geceleme için tarihi Santi Nicholaus adasına, Gemiler koyu’na geçilir. Yamaç paraşütü yapmaya giden yolcular ise geç kalmışlar ise uçtuktan sonra buraya getirilirler Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (1.Gece).

2. Gün: Firnaz Aquariun Koyu – Kaş Yat limanı – İç Sıçak Koyu

Sabah çok erken güneş doğmadan St Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Kalkan yakınındaki Fırnaz koyuna varılır. Kahvaltı denize girme molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu’nda yüzme molası akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: batık Şehir Kekova – kaleköy Simena – Gökkaya Koyu

Kahvaltı ve yüzme molasından sora Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Yemekten sonra Korsan mağarası gösterilerek Gökkaya koyuna geçilir. Burada denize girilebilir, ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. Disco ya gidiş ve dönüş disconun servisi tarafından ücretsiz yapılır (3.Gece).

4. Gün: Korsan Mağarası – Andriake – Myra – Olympos

Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Fethiye’ye geri dönecek veya Antalya’ya gidecek yolcuların Demre Otogarına kadar transferleri ücretsiz olarak yapılır. Otobüs ücretlerini yolcular kendileri öderler. Olimpos’a gidecek yolcular ise Çağağzında hazır bekleyen minübüs ile Olimpos’a taşınırlar. Yolda arzu edilir ise müze girişleri kendileri öemek üzere Myra, Antik Tiyatrosu, Kaya Mezarları ve Noel baba Kilisesine de uğranarak ,öğlenden sonra saat 3-4 sıralarında Olimpos’a varılır.

Ziyaret Edilecek Yerler
Fethiye, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Kalkan, Kaş, Kekova, Gökkaya Körfezi, Andriace limanı, Myra, Demre, Noel Baba Kilisesi, Olimpos.

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 75 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16