E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Antalya  Fethiye  Antalya  İki Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

İlk Gün Fethiye rotasının başlangıcı. Antalya Yat Limanında akşam yemeği ve yatta konaklama.

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır. Kemer Ayışığı Koyunda öğle yemeği, Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. gün sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar. Öğle yemeğinden sonra korsan mağararası gösterilerek Gökkaya koyunda demir atılır. Bu koyda opsiyonlu su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra Disko Smugglers Inn de eğlence ve yatta geceleme (3.Gece).

4. gün kahvaltı sonrası Batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğle yemeği – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. gün Kaputaş Plajında yüzme molası – Kalkan Yat Limanında akşam yameği ve geceleme (5.Gece).

6. gün sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisnde verilir – Ölüdenizde öğle yemegi – Tarzan Koyunda yüzme molası – Fethiye Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. gün kahvaltı sonrası hareket – Mersinli Koyunda yüzme molası ve öğle yemeği – Santi Nikolas Adasında akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. gün sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyunda verilir. Balıkçı koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan yat limanında (8.Gece).

9. gün Kaputaş Plajında yüzme molası – Limanağzı Koyunda öğle yemeği – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (9.Gece).

10. gün kKahvaltı sonrası Kaş Yat Limanından hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyunda öğle yemeği.- İç Sıçak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş. Üçağızda akşam yemeği ve geceleme (10.Gece).

11. gün kısa bir yolculuktan sonra kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyunda ve Çamlık koyunda öğle yemeği – Gökkaya Koyunda akşam yemeği ve eğlence (11.Gece).

12. gün sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyunda öğle yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (12.Gece).

13. gün kahvaltı sonrası Olympos Plajında yüzme molası – Faseliste öğle yemeği – Kemer Ayışığı Koyunda akşam yemeği ve geceleme (13.Gece).

14. gün kahvaltı sonrası Sıçan Adasında öğle yemeği ve yüzme molası ve akşama doğru Antalya Yat Limanına giriş. Akşam yemegi ve geceleme (14. Gece).

15. gün kahvaltı sonrası Antalya Yat Limanı’nda Tur ve Rota tamamlanmış olur.

 

Antalya – Fethiye Arası Rota Haritası

1