Antalya – Fethiye – Antalya   İki Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Antalya – Fethiye – Antalya  

İki Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün, Rota Başlangıcı. Antalya Yat Limanında konaklanma.

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır. Kemer Ayışığı Koyunda öğle yemeği, Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar. Tur dönüşü öğle yemeği ve Korsan magarasında yüzme molası verilir.

Gökkaya koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı sonrası Batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğle yemeği – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Kaputaş Plajında yüzme molası – Kalkan Yat Limanında akşam yameği ve geceleme (5.Gece).

Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisnde verilir – Ölüdenizde öğle yemegi – Tarzan Koyunda yüzme molası – Fethiye Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

Kahvaltı sonrası hareket – Mersinli Koyunda yüzme molası ve öğle yemeği – Santi Nikolas Adasında akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyunda verilir. Balıkçı koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan yat limanında (8.Gece).

Kaputaş Plajında yüzme molası – Limanağzı Koyunda öğle yemeği – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (9.Gece).

Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanından hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyunda öğle yemeği.- İç Sıçak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş. Üçağızda akşam yemeği ve geceleme (10.Gece).

Kısa bir yolculuktan sonra kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyunda ve Çamlık koyunda öğle yemeği – Gökkaya Koyunda akşam yemeği ve eğlence (11.Gece).

Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyunda öğle yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (12.Gece).

Kahvaltı sonrası Olympos Plajında yüzme molası – Faseliste öğle yemeği – Kemer Ayışığı Koyunda akşam yemeği ve geceleme (13.Gece).

Kahvaltı sonrası Sıçan Adasında öğle yemeği ve yüzme molası ve akşama doğru Antalya Yat Limanına giriş. Akşam yemegi ve geceleme (14. Gece).

15. Gün kahvaltı sonrası Antalya Yat Limanı’nda Tur ve Rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Antalya – Fethiye Arası Rota Haritası

1