E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Yat Alım Satım – Yat Pazarlama
Yat Alım Satım
Yat Broker
Yat Pazarlama – Yat Alım Satım – Yat Kiralama

Yatlar, genel olarak denizlerde gezi ve ticari amaçlı kullanılan lüks deniz araçlarıdır. Motor veya yelken gücüyle sayahat etme yeteneğıne sahip tekneler de diyebiliriz. Geleneksel yapı malzemesi kompozit, ahşap, çelik, polyester veya alüminyumdur. İlk yatlar Hollanda Kraliyet ailesi tarafından kullanılmıştır. Yatlar, deniz yoluyla dünyayı dolaşmak veya denizde tatil yapmak için ideal teknelrdir. Günümüzde yat turları ticari amaçlı olarak iyi bir gelir kaynağı olmakla birlikte, özel olarak da lüks ve paha olduğu kadar son derece de keyfli bir özel tatil aracıdır. Yat sibi olamamak yatta tatil yapamayacağınız anlamına gelmez. Ticari yatlar personelli olarak kiralanarak da denizde tatilin keyfini çıkartmak mümkündür.

*

Yat sahibi olmanın farklı nedenleri bulunmaktadır.

1-Ticari amaç için yat satın almak, 2- Özel olarak yat satın almak, yani sadece kendi ailesi ve misafirleri için denizde tatil yapmak üzere yat sahibi olmak. Özel yatların vergileri ve giderleri ve personel masrafı oldukça yüksektir. Liman kayıtları da özel veya ticari oluşlarına göre farklı yapılmaktadır. Ticari olanlar ise farklı şekilde liman kayıdı yapılmaktadır. Liman ücretleri ve giderleri de büyüklükleri ve statülerine göre değişmektedir. Özel yatlar ile ticari amaçlı yolcu taşınamaz.

Yat satın almak için:

web sayfamızda bulunan emsal yat örneklerinden birisini seçerek bizi arayabilirler. Sayfamızda kiralık olan her yat aynı zamanda satılıktır. Bazıları satılık ilalına koyar, bazıları sadece talep üzerine sorulduğu satmak istediğ fiyatı belirtirler, onun dışında ilanla koymaz. Adnan ve Avrupa Yatçılık yat kiralama ve yat alım satım hizmetleri de vermektedir. Satın almak istediğiniz yatı veya emsal yatı bize bildirmeniz halinde size en uygun olan satılık yatı tüm özellikleri ile birlikte teklif olarak sunmaktayız ve resmi prosüdürler ile ilgi tüm konularda da yardımcı olmaktadıyız.

Size yardımcı olabilmemiz için sadece sizin hangi amaç ile, (ticari veya özel olarak) yat satın almak istediğinizi kategorisini, kapasitesini, nasıl bir yat istediğiniz konusundaki arzu ettiğiniz niteliklerini ve yaklaşık bütçenizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Portvöyümüzdeki yatları hemen, portvöyümüzün dışındakileri de, istekleriniz konusundaki nitelikte olan yatları araştırarak en uygun olanını en kısa sürede size sunmaktan mutluluk duyacağız.


İyi Seyirler..
Adna & Avrupa Yatçılık

Sosyal Medya Gurubumuza üye olmak için alttaki linki tıklayabilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/4605878626130022

Soru ve talepleriniz için bizi arayın! 0533 513 51 16