E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis- May: 230 €
Haz: 250 €
Tem: 280 €
Ağus: 300 €
Eylül: 280 €
Ekim: 230 €

Fethiye – 12 Adalar – Fethiye Kabin Turu  4 Gün / 3 Gece

1. Gün: (Fethiye Yat Limanı – Turunç – Tarzan Koyu – Tersane Koyu) 12 Adalar – Fethiye Turu için Fethiye yat limanından saat 17’de hareket edilir. İlk yüzme molası için Turunç veya Tarzan koyu demir atılır. Daha sonra  akşam yemeği ve geceleme için Tersane Adasına demir atılır.

2. Gün: (Antik Kleopatra Hamamı Koyu – Sarsala – Bedri Rahmi Koyu) Sabah kahvaltısından sonra demir alarak  Kleopatra Hamamı Koyuna  gidilir. Burada antik hamam kalıntılarının içinde yüzmenin keyfini çıkardıktan sonra öğle yemeği Sarsala Koyunda verilir.  Bu koyda yüzme molası da verildikten sonra ardından akşam yemeği ve geceleme için  Bedri Rahmi koyuna demir atılır.

3. Gün: (Göcek Adası – Yassıcalar – Kızılda – Samanlık Koyu) Sabah kahvaltısı sonra Göcek’in  sembolü haline gelmiş Yassıcalar adasına geçilir burada yüzme molası ve öğlen yemeği verilir.  Yüzme molası sonrasında teknemiz Kızılada veya Samanlık koyuna geçilir.  Akşam yemeği ve geceleme Samanlık koyunda yapılır.

4. Gün: (Samanlık Koyu – Fethiye Yat Limanı) Kahvaltı verildikten sonra tur Fethiye Yat Limanı’nda saat 10’da son bulur

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir.
Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse kişibaşı fiyata ek olarak % 75 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16


Turkish gulet boat 10 best beaches in Turkey Turkey yacht brokerage Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare