E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis- May: 220 €
Haz: 220 €
Tem: 260 €
Ağus: 280 €
Eylül: 260 €
Ekim: 220 €

Kabin Turu Fethiye – Olympos 4 Gün / 3 Gece 

Her Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri  Saat 11.00’de   Fethiye – Olympos Kabin Yolculuğu

1. Gün: St. Nicholas Adası – Gemiler Koyu  Fethiye – Olimpos Turu

Öğlenden önce hareket, öğle yemeği samanlık koyunda verilir ve yemekten sonra deniz şartları ve zaman uygun olursa Kelebekler vadisi ve Ölüdeniz’e gidilir. Daha sonra tarihi Santi Nicholaus adasına, Gemiler koyu’na geçilir.  Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (1.Gece).

2. Gün: Firnaz Aquariun Koyu – Kaş Yat limanı – İç Sıçak Koyu

Sabah çok erken  St Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Fırnaz koyuna varılır. Kahvaltı molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu’nda yüzme molası akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Batık Şehir Kekova – kaleköy Simena – Gökkaya Koyu

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Yat yavaş yavaş ilerlerken misafirler Likya harabeleri seyrederler ve antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Sonra Gökkaya koyuna geçilir. Burada ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra arzu edenler Smugglers Inn de eğlenebilirler (3.Gece).

4. Gün: Korsan Mağarası – Andriake – Myra – Olympos

Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Olimpos’a gidecek yolcular Olimpos’a servisimiz tarafından transfer edilirler.

Fiyata Dahil Olanlar
Yemekler, Meyveler, 5 çayları, Yatta konaklama, Liman ücretleri, Standart yat ekipmanları (masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta takımları), Yat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar
Tüm içecekler (uygun fiyata teknede satılmaktadır), Ören yerleri giriş ücretleri

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 70 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16


Turkish gulet boat 10 best beaches in Turkey Turkey yacht brokerage Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare