E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis- May: 265 €
Haz: 275 €
Tem: 300 €
Ağus: 375 €
Eylül: 300 €
Ekim: 265 €

Fethiye – Marmaris Kabin Turu  4 Gün / 3 Gece (Tek Yön) 

1. Gün: Fethiye Yat Limanı (Marmaris Kabin Turu)
Akşama doğru yata biniş, pesonel ile misafirlerin tanışması, akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanında.

2. Gün: Göcek Adası – Yassıcalar
Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası yassıca adalarına uğruyoruz, Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir.

3. Gün: Bedri Rahmi – Sarsala – Ağalimanı
Kahvaltı sonrası ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi Koyu ve Sarsala. Öğlenden sonra Aga limanı, Geceleme bu koyda olacak.

4. Gün: Ekinik  – Kadırga – Cennet Adası
Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı ve kahve molası ve Marmaris limanına giriş. Geceleme Marmaris Yat Limanında

5. Gün: Marmaris Yat Limanı
Fethiye – Marmaris turu Kahvaltı sonrası tur tamamlanmış olur.

Ziyaret Edilecek Yerler
Göcek Adası – Yassıcalar – Bedri Rahmi – Sarsala – Ağalimanı –  Ekincik – Kadırga – Cennet Adası – Marmaris Yat Limanı

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse kişibaşı fiyata ek olarak % 70 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16


Turkish gulet boat 10 best beaches in Turkey Turkey yacht brokerage Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare