E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 220 €
Haz: 220 €
Tem: 260 €
Ağus: 280 €
Eylül: 260 €
Ekim: 220 €

Kabin Turu  Olympos – Fethiye

4 Gün / 3 Gece Mavi Yolculuk

Her Salı, Cuma ve Pazar günleri

Saat 10.30 da Olimpos’tan transfer

14:00 da Demre Çayağzı’ndan yat kalkışı

Akdeniz en güzel kıyılarını keşfedebileceğiniz, el değmemiş koylarında doğayla ve sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz en güzel, en unutulmaz turlardandır. Mavi ve yeşilin çeşitli tonları arasında, binlerce yıllık kültür ve tarihin şahidi bu kıyılarda bir hafta geçirip denizin tadını çıkarıp akşam sevdiklerinizle içkinizi yudumlamanın zevki ve eğlenmenin keyfine doyamayacağınız bir mavi yolculuk. Olimpos’tan Fethiye’ye yaptığımız bu mavi yolculuk’ta kıyı boyunca her biri eşsiz renklere bezeli sayısız koy ve antik kent keşfedip mavi sularda yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz

Tur Detayları

1. Gün: Myra – Andrieake – Gökkaya Koyu – Kekova – Kaleköy Simena

Bu tura katılacak yolcular; Olimpos’tan kaldıkları Konaklama tesislerinden (sabah saat 10,30’da) transfer araçlarımız ile alınarak ücretsiz olarak Demre/Çayağzı Limanı’na götürülürler. Başka bölgelerden olanakları ile Demre otogar’ına kadar gelen yolcular ise otogar’dan bizi telefon ile aramaları halinde servisimiz onları alarak yatın bulunduğu Demre Cayağzı Andriake  limanına götürür. Yatın kalkış saati Demre/Çayağzı’ndan 14 sıralarındadır. Yat kalktıktan sonra Batık şehir Kekova ziyaret edilir, daha sonra Kaleköy Simena’da  mola verildikten sonra  5 Çayı, akşam yemeği ve geceleme için  Gökkaya Koyuna demir atılır (1.Gece).

2. GünBatık Şehir Kekova – Kaş – Kalkan / Fırnaz Akvaryum Koyu

Sabah erken Batık şehir Kekova ve Simena’nın önünden durmadan yavaşca geçilerek yolda uygun olan herhangi bir yerde yüzme molası verilir ve öğle vakti Kaş limanına girilir. Öğle yemeğinden ve yatın ikmalinden sonra Kalkan Fırnaz koyuna geçilir. Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (2.Gece).

3. Gün: Kelebekler Vadisi – Ölüdeniz – Mersinli Koyu – St nicholas Adası 

Sabah çok erken çıkılarak 4 saatlik bir yolculuktan sonra kahvaltı zamanı Kelebekler vadisine gelinir. Kahvaltı ve yüzme molası verildikten sonra Mersinli veya Soğuksu Koyu’nda öğle yemeği ve yüzme molası. Daha sonra St Nicolas adasında 5 çayı yüzme molası akşam yemeği ve geceleme yapılır (3.Gece).

4. Gün: Tazan Koyu – Samanlık – Fethiye Yat Limanı

Kahvaltı sonrası Tarzan koyuna gidilir yüzme molası verildikten sonra öğle vakti Fethiye limanına giriş yapılır.

Ziyaret Edilecek Yerler
Demre, Noel Baba Kilisesi, Myra, Çayağzı Andriace Limanı, Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan Fırnaz Koyu, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, St. Nicholas Adası, Gemiler Koyu, Samanlık Koyu, Fethiye

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 75 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16