E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis- May: 220 €
Haz: 220 €
Tem: 260 €
Ağus: 280 €
Eylül: 260 €
Ekim: 220 €

Kabin Turu Olimpos – Fethiye  4 Gün / 3 Gece  

Her Salı, Cuma ve Pazar günleri Olimpos – Fethiye Kabin yolculuğu 

1. Gün: Myra – Andrieake – Gökkaya Koyu – Kekova – Kaleköy Simena

Misafirler Olimpos’tan Kadir’in Ağaç evleri’nden veya kaldıkları yerlerden sabah 10,30’da alınarak Demre/Çayağzı Limanı’na götürülürler. Başka bölgelerden kendi olanakları ile Demre otogar’ına kadar gelen yolcular ise otogar’dan yata transferleri yapılır.  Yatın kalkış saati  saat 14 civarındadır. Yat kalktıktan sonra Kaleköy Simena ziyaret edilir. Daha sonra  5 Çayı, akşam yemeği ve geceleme için  Gökkaya Koyuna demir atılır (1.Gece).

2. Gün: Batık Şehir Kekova – Kaş – Kalkan / Fırnaz Akvaryum Koyu

Olimpos – Fethiye Turu’nun ikinci gününde sabah erken Batık şehir Kekova  önünden durmadan yavaşca geçilerek yolda uygun olan herhangi bir yerde yüzme molası verilir ve öğle vakti Kaş limanına girilir. Öğle yemeğinden ve yatın ikmalinden sonra Kalkan Fırnaz koyuna geçilir. Akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Kelebekler Vadisi – Ölüdeniz – Mersinli Koyu – St nicholas Adası

Sabah çok erken çıkılarak 4 saatlik bir yolculuktan sonra kahvaltı zamanı Kelebekler vadisine gelinir. Kahvaltı ve yüzme molası verildikten sonra Mersinli veya Soğuksu Koyu’nda öğle yemeği ve yüzme molası. Daha sonra St Nicolas adasında 5 çayı yüzme molası akşam yemeği ve geceleme yapılır (3.Gece).

4. Gün: Tazan Koyu – Samanlık – Fethiye Yat Limanı

Kahvaltı sonrası Tarzan koyuna gidilir yüzme molası verildikten sonra öğle vakti Fethiye limanına giriş yapılır.

Fiyata Dahil Olanlar
Yemekler, Meyveler, 5 çayları, Yatta konaklama, Liman ücretleri, Standart yat ekipmanları (masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta takımları), Yat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar
Tüm içecekler (uygun fiyata teknede satılmaktadır), Ören yerleri giriş ücretleri

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 70 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16


Turkish gulet boat 10 best beaches in Turkey Turkey yacht brokerage Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare