E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08


Hakkımızda; Yat Kiralama Acentemiz, 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık sektöründe faaliyet göstermiş ve ayrıca gelişerek 2006 yılında kurumsallaşmıştır.

Avrupa Yatçılık; Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bozburun, Bodrum yat limanlarında, yat kiralama, gulet kiralama, motoryat kiralama, yelkenli tekne kiralama, mavi yolculuk turları, kabin yolculukları, günübirlik yat turları ve ayrıca yat pazarlama gibi, deniz turizmi sektöründe hizmet vermektedir.

Adnan & Europa Yachting Yat Acentası Türkiye’de en fazla yat porvöylerinden sahip acentalardan birisidir.

Yat Acentamız birinci öncelik olarak yat seçimlerinde, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak azami titizlik göstermektedir. Ayrıca tur esnasında sürekli personel ile iletişim içinde bulunarak müşteri ihtiyaç ve isteklerini takip etmektedir.

Gulet kalitesi, donanımlar ve malzeme kalitesi yanısıra, personelin de deneyimli titiz ve dahası güvenilir olması birinci önceliğimizdir.

Lütfen bize hangi bölgede nasıl bir yatla hangi zaman aralıklarında tatil yapmak istediğinizi, özel isteklerinizi ve ayrıca sorularınızı yazın veya telefon ile bizi direk arayın.

İstekleriniz doğrultusunda en iyi  programı ve zengin seçeneklerimiz içinden sizinle beraber oluşturalım.

İyi seyirler..

Adnan & Europa Yachting Ekibi

0533 513 51 16 – 0532 494 91 08

Adres: Karagözler Mahallesi  30. Sk No: 3  48300 Fethiye

Soru ve talepleriniz için bizi telefon ile direk arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

info@europayachting.com

Hakkımızda sayfası..

Yat Acentamız
Fethiye Yat Limanı
Ofis İçi
Yat Acentası
Ofis İçi
Yat Acetamıza Giriş

Acenta Önü