E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 * 0532 305 72 16

Hakkımızda

Hakkımızda: Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir. 2008 yılından itibaren Avrupa & Adnan Yatçılık olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkez ofisimiz Fethiye Yat Limanı karşısında Antik Tiyatronun bitişiğinde 1. Karagözler Mahallesi 30. Sokak No: 3

Adresinde bulunmaktadır.

Avrupa Yatçılık Listesinde bulunan değişik kategorilerdeki yatlarla Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Antalya güzergahlarında gurup katılımcılar için yat kiralama, haftalık mavi yolculuk, münferit katılımcılar için haftalık veya 4 günlük kabin yolculukları, özel guruplar için personelli olarak yat kiraya verme işleri ve günübirlik yat turları yapmaktadır.

Avrupa Yatçılık, Türkiye’de altı farklı kategoride kiralık yatlar sunmaktadır!

1- Motoryatlar, 2- Mega Yatlar, 3- Delüks Yatlar, 4- Lüks Yatlar, 5- Standart Yatlar, 6- Ekonomik Yatlar

Yatlarıiçindeki personeli ile birlikte kiraya vermekteyiz. Kiralayacağınız yatlarda varsa rüzgar sörfü, kano, balık tutma ekipmanlarından ücretsiz fakat, su kayağı, jet ski gibi aktivitelerden ücretli yararlanılabilmektedir. Personel olarak her zaman tecrübeli ve güvenilir bir kaptan, bir aşçı ve gemici bulunur. Menü seçenekleri genelde ‘standart‘, ‘lüks‘ ve ‘delüks‘ olarak sınıflandırılır. Özel Yat Turunda izlenen rotalar, önceden planlanmış turları (gezi programını) içerir. Ama size sunulan alternatifler sizin arzuladığınızı içermiyorsa kendi gezi programınızı da bizimle görüşebilirsiniz.

Bir yat kiralamak isterseniz; çeşitli kriterlere (büyüklük, kategori ve bütçe) göre isteklerinizi önceden belirleyiniz.

İhtiyaçlarınız için doğru guleti bulduktan sonra, rota ve menü planının ayrıntılarını karşılıklı belirleyeceğiz. Uçuş rezervasyonu ve transferler konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm ayrıntılar karşılıklı görüşülerek kabul edildikten sonra size bir sözleşme formu göndereceğiz.

Lütfen bize hangi bölgede nasıl bir yatla hangi zaman aralıklarında tatil yapmak istediğinizi, özel isteklerinizi ve sorularınızı yazın veya telefon ile bildirin. İstekleriniz doğrultusunda en iyi  programı zengin seçeneklerimiz içinden sizinle beraber oluşturalım.

En iyi dileklerimizle
Avrupa & Adnan Yatçılık Ekibi

Hamdi Şahin: 0533 513 51 16

Adnan Yolay:  0532 305 72 16

Adres: Avrupa Yatçılık Denizcilik Tur. Tic. Ltd Şti.

Karagözler Mahallesi  30. Sk No: 3  48300 Fethiye

E Mail: info@europayachting.com

Soru ve talepleriniz için bizi telefon ile direk arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

      

      

Hakkımızda Sayfası