E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Yat Kiralama dört farklı şekildedir.

1- Gulet Yat Kiralama: Yatın personeli ile kiralanma şeklidir. Kumanyalar kiralayana aittir, mazot kira bedeline dahildir. Kumanya ve içecekler hariçtir.

2- Kabin Kiralama: Yatın sadece kabininin kiralanmasına denir. Üç öğün yemek kabin turlarında dahildir. Yat tanımadığınız başka yolcular ile  yapılan hazır tur şeklidir.

3- Yelkenli Tekne Kiralama: Yelkenli tekneler personelsiz kiraya verilir. Kaptanlık ehliyeti deneyimi olanlar kiralayabilirler. Bizim kiraya verdiğimiz yelkenlil tekneler personellidir. 

4- Motoryat Kiralama: Kısa sürede uzun mesafeler kat edebilme amacına yönelik dizayn edilmiş motoryatlar personelli olarak kiralanır. Mazot ve kumanya kiralayana aittir.

*

Özel Gulet Kiralama Genel Bilgileri:

Kiralık Yatlar yedi kategoridedirler. Motoryatlar – Mega Yatlar – Delüks Yatlar – Lüks Yatlar – Standart Yatlar – Ekonomik Yatlar – Yelkenli Tekneler.
Özel bir yat kiralamak için web sayfamızdan önce yat kategorileri içinden ihtiyacınıza uygun bir yat emsal olarak seçerek bizi arayabilirsiniz. Aramadan önce tura başlangıç tarihini, bitiş tarihini, başlangıç limanı, bitiş limanını, yolcu sayısını ve özel taleplerinizi belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınız için doğru guleti bulduktan sonra, rota ve menü planının ayrıntılarını karşılıklı belirlemekteyiz. Tüm ayrıntılar karşılıklı görüşüldükten sonra size internetten bir sözleşme formu göndereceğiz. Sözleşmeyi yazıcıdan yazdırıp imzaladıktan sonra cep telefonunuz ile fotoğrafını çekip göndermeniz yeterlidir. Size bildireceğimiz herhangibir kurumsal veya bireysel iban numarasına (minimum %35 veya tamamı) havaleyi gönderdikten sonra rezervasyon kesinleşir. Bakiye en geç yata binişte..

Yat Kiralama başlangıç ve bitiş saatleri: Her cumartesi en erken 15:30’dan sonra yata binişler, bir sonraki cumartesi günü yatı terk edişler sabah kahvaltısından sonra en geç saat 10:30.

Yat kiralamalarında yiyecek ve içecekler ekstradır. Tüm kumanya alışverişleri tur boyunca yolcular tarafından karşılanır. Yemek pişirme ve tüm servisleri yat personeli ücretsiz olarak yapar.

Kiralanan tüm yatlarda kaptan, aşçı ve servis yapacak gemiciler vardır.

Unutulmaz ve keyifli tatiller dileriz..

Adnan & Europa Yachting 

İyi Seyirler..

Yat Kiralama Bilgileri Sayfası