E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 * 0532 305 72 16

Mavi Yolculuk Videoları Sayfamıza Hoş Geldiniz

Mavi Yolculuk Videoları : Sizler için kendi turlarımızdan yatta farklı ortamların kısa videoları halinde yatta yaşam görüntülerini hazırladık.

Yat turlarındaki yaşam ortamlarını görsel olarak izleyebilmeniz için resimlerin üzerine tıklayınız!

Mavi Yolculuk esnasında yatta yemeklerden sonra gerek misafirlerin yönlendirmeleri gerekse profesyonel ekiplerimizin yönlendirmeleri ile çeşitli eğlence atmosferleri oluşmaktadır. Misafirler isterlerse sessiz ortam da yaratılmaktadır. Aynı şekilde gündüz de farklı romantik, doğal ve macera dolu ortamlar oluşmaktadır.  Bu muhteşem atmosferlerinin, güvertede yaşam, yüzme ortamları, eğlence ortamları, yemek ortamları, su sporları, ektra servisler ve diğer denizde tatil anılarınızı ölümsüzleştirmek için, dileyen misafirlerimiz tur esnasında görselleştirdikleri kısa mavi yolculuk video veya mavi yolculuk fotoğrafları bize göndererek sayfamızda paylaşabilirler.

Özel Yat Kiralama Genel Bilgileri:
Avrupa Yatçılık, Türkiye’de altı farklı kategoride kiralık yatlar sunmaktadır!

1- Motoryatlar
2- Mega Yatlar
3- Delüks Yatlar
4- Lüks Yatlar
5- Standart Yatlar
6- Ekonomik Yatlar

Bir yat kiralamak isterseniz; çeşitli kriterlere (büyüklük, kategori ve bütçe) göre isteklerinizi önceden belirleyiniz.

İhtiyaçlarınız için doğru guleti bulduktan sonra, rota ve menü planının ayrıntılarını karşılıklı belirleyeceğiz. Uçuş rezervasyonu ve transferler konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm ayrıntılar karşılıklı görüşülerek kabul edildikten sonra size bir sözleşme formu göndereceğiz.

*Kiralama süresi: En az bir haftalık (cumartesiden cumartesiye)

*Yat Kiralama Başlangıç ve Bitiş Saatleri: Cumartesi 15:30’dan itibaren yata biniş ile başlar, bir sonraki cumartesi günü sabah kahvaltıdan sonra saat 10:30da biter.

* Evcil Hayvanlar: Sağlık koşullarından dolayı gemide evcil hayvanlara izin verilmez.

* Sigara: Kapalı teknelerde sigara içmek yasaktır.

* Bahşiş: Gemideki hizmetten memnunsanız, kiralama ücretinin% 5’lik bir kısmı mürettebat için bir öneridir. Kaptan, bahşişi mürettebat üyeleri arasında bölüştürür.

* Seyahat Belgeleri: Katılımcılar geçerli bir pasaporta sahip olmalıdır (yolculuk bittikten sonra en az bir ay geçerli olmalıdır). Vizeleri veya diğer gerekli seyahat belgelerini almak, seyahat edenlerin sorumluluğundadır.

* Bavul ve Kıyafetler: Lütfen kabininizdeki alanı kısıtlamamak için mümkün olduğunca pratik kıyafet ve eşyalar tercih edin.

Mavi Yolculuk Videoları