Antalya – Kaş – Kemer   Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Antalya – Kaş – Kemer  

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1.Gece Antalya Yat Limanında konaklanmaktadır Rota başlangıcı.

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyunda öğle yemeği – Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar, tur dönüşü öğle yemeği Gökkaya koyu’da verilir. Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra dileyenler ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve  Ücagiz / Teimussada akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

Akvaryum Koyunda kahvaltı – Ufakderede öğlen yemeği Limanağzı’nda yüzme molası – Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Kahvaltı sonrası Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası – Tersane Koyunda öğle yemeği – Sicak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Kahvaltı sonrası Karaloz Koyunda öğlen yemeği – Kiliseli Adada yüzme, akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

Erken saatlerde Adrasana geçilir. Öğlen Yemeği ve Yüzme molası Ceneviv Koyu’nda verilir. daha sonra geceleme ve Akşam yemeği için kemer Ayışığı kotuna demir atılır.

8. Gün kahvaltı sonrası tur biter ve Rota tamamlanmış olur

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

KEMER – KALKAN ARASI ROTA HARİTASI 

1