E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Antalya Kaş Kemer  Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1.Gün: Antalya Kaş Kemer rotasının  başlangıç noktası Antalya yat limanında yata biniş, akşam yemeği ve geceleme yat limanında (1.Gece).

2. Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyunda öğle yemeği – Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar, tur dönüşü öğle yemeği Gökkaya koyu’da verilir. Bu koyda opsiyonlu su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra dileyenler ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inne eğlenceye gidebilirler. Gidiş geliş servisleri ücretsizdir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya koyunda (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı hazırlanırken Simena önüne demir atılır,  Arzu eden misafirler Kaleköyde gezinti yapabilirler, Kale bölümü girişi ücretlidir.  Daha sonra batık şehir Kekova adası seyir halinde iken kıyısından yavaş yavaş ilerleyerek gösterilik ve Kaş istikametinde Ufak dere‘de öğlen yemeği, Limanağzı’nda yüzme molası, Kaş Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Kahvaltı sonrası Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası – Tersane Koyunda öğle yemeği – Sicak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme için üçağıza demir atılır. (5.Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası Karaloz Koyunda öğlen yemeği – Kiliseli Adada yüzme, Akşam yemeği ve geceleme Kiliseli ada koyu’nda (6.Gece).

7. Gün: Erken saatlerde Adrasana geçilir. Öğlen Yemeği ve Yüzme molası Ceneviz Koyu’nda verilir. daha sonra geceleme ve Akşam yemeği için kemer Ayışığı koyuna demir atılır.

8. Gün: Kahvaltı sonrası tur kemer Ayışığı koyu’nda biter ve Rota tamamlanmış olur ve yattan ayrılış.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

KEMER – KALKAN ARASI ROTA HARİTASI 

1