E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Antalya Kekova Batık Şehir Rotası Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Antalya Kekova Batık Şehir Rotası başlangıcı. Saat 17 den sonra yata biniş. Personel ve yolcuların tanışması, akşam yemeği ve Antalya Yat Limanı’nda geceleme (1.Gece).

2. Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyu’nda öğlen yemeği – Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna – Noel Baba Kilisesi, Myra ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar. Tur dönüşü öğlen yemeği verilir ve Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya koyu: Bu koyda opsiyonlu ektra olarak su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra misafirler sadece denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlenceye katılabilirler Gidiş geliş ulaşım servislerini Smugglers Inn karşılamaktadır. (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova yarısı denizde yarısı karada kalan likya harabeleri teknle ile yavaş yavaş giderek tekneden gösterilir. Daha sonra Simena önüne demir atılır. Kaleye gezinti, harabelere giriş ücretli)  ve öğlen yemeği ve  Üçağız / Teimussa da akşam yemeği verilir ve geceleme burada yapılır. (4.Gece).

5. Gün: Tersane Koyunda kahvaltı – Sicak Koyundan Aperlai koyuna yürüyüş, öğlen yemeği – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Gelidonya Koyu’da kahvaltı – Sazak Koyu’nda öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası – Pfaselis’te öğlen yemeği – akşama doğru Antalya Yat Limanına giriş, akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir.

Antalya – Kekova Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası 

1