E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Antalya – Kekova – Antalya

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

 

1. Gün: Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra yata biniş. Personel ve yolcuların tanışması, akşam yemeği ve Antalya Yat Limanı’nda geceleme (1.Gece).

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyu’nda öğlen yemeği – Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna – Noel Baba Kilisesi, Myra ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar. Tur dönüşü öğlen yemeği verilir ve Korsan Mağarası’nda yüzme molası.

Gökkaya koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra sadece denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlenceye katılabilirler (3.Gece).

Kahvaltı sonrasy batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğlen yemeği – Üçağız / Teimussa da akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Tersane Koyunda kahvaltı – Sicak Koyundan Aperlai koyuna yürüyüş, öğlen yemeği – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Gelidonya Koyu2da kahvaltı – Sazak Koyu’nda öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası – Pfaselis’te öğlen yemeği – akşama doğru Antalya Yat Limanına giriş, akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Antalya – Kekova Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası 

1