E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Demre – Fethiye Rotası Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Fethiye Rotası başlangıcı. Saat 17 den sonra Demre  Çayağzı antik Andriake  Limanı’nda yata biniş. Gökkaya Koyu’nda akşam yemeginden sonra isteyenler sadece denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smuggler’s inn de eğlenceye katılabiliirler. Geceleme koyda yatta (1.Gece).

2. Gün: Kahvaltı sonrası Batık Şehir Kekova – Simena Kalesi – Kaş Yat Limanı öğlen yemeği – Kalkan Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir – Ölüdeniz de öğlen yemegi – Fethiye Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı sonrası hareket – Mersinli Koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği – Santi Nikolas Adası’nda 5 çayı, kahve, kek, gezinti, opsiyonlu su sporları, akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Akvaryum Koyu’nda verilir. Kaputaş Plajı, yüzme molası – Limanağzı koyu, öğlen yemeği ve yüzme – Kaş Yat Limanı, akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan Adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyunda öğle yemeği. İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş. Üçağız’da akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyu’nda ve öğlen yemeği Çamlık Koyu’nda verilerek transfer saatine göre için Gökkaya Koyuna veya Andriake Limanı’na demir atılır (7. Gece).

8. Gün: Kahvaltı sonrası tur ve rota Çayağzı / Anriake Limanı‘nda  tamamlanmış olur. Vedalaşma ve yattan ayrılış

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır. Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili tur ayrıntılarını ve haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

 

Fethiye – Demre Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1