E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Demre – Fethiye – Demre

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra Demre  Çayağzı antik Andriake  Limanı’nda yata biniş. Gökkaya Koyu’nda akşam yemeginden sonra isteyenler sadece denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smugglers inn de eğlenceye katılabiliirler. Geceleme koyda yatta (1.Gece).

Kahvaltı sonrası Batık Şehir Kekova – Simena Kalesi – Kaş Yat Limanı öğlen yemeği – Kalkan Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir – Ölüdeniz de öğlen yemegi – Fethiye Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı sonrası hareket – Mersinli Koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği – Santi Nikolas Adası’nda gezinti, akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Akvaryum Koyu’nda verilir. Kaputaş Plajı, yüzme molası – Limanağzı koyu, öğlen yemeği ve yüzme – Kaş Yat Limanı, akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Kahvaltı sonrasy Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan Adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyunda öğlen yemeği. İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş. Üçağız’da akşam yemeği (6.Gece).

Kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyu’nda ve öğlen yemeği Çamlık Koyu’nda verilerek transfer saatine göre için Gökkaya Koyuna veya Andriake Limanı’na demir atılır (7. Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Fethiye – Demre Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1