E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Fethiye – 12 Adalar – Fethiye Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: 12 Adalar Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  Akşam yemeği ve geceleme Limanda (1. Gece)

2. Gün: Kahvaltı sonrası Kelebekler Vadisinde öğlen yemeği, Ölüdenize kısa bir gezinti ve  Santi Nikolas Adasına geçilir. Burada denize girebilir, adadaki harabelere gezinti yapabilir (harabe girişi ücretli), tekneye gelen su sporları sevisi ile arzu ettiğiniz su sporunu ücretli olarak yapabilir, gene tekneye gelen gözlemecileden veya dondurmacılardan alışveiş yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme adada gemiler koyunda (2. Gece).

3. Gün: Kahvaltı sonrası Domuz Adasında öğlen yemeği – Binlik Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (3. Gece).

4. Gün: Kahvaltıdan sonra, 1973’de bir kayaya yaptığı balık resmi sonrasında ismiyle anılan koy olan Bedri Rahmi Koyu’na hareket. Berrak sulara atlayabilir veya adayı keşfe çıkabilirsiniz. Sonrasında öğle yemeğinin yeneceği ve sığ sularında dalış yapılabilecek küçük bir kumsalı olan yassı adaya yelken açılacak. Önemli tarihi tersanelerden birinin görüleceği tershane koyuna hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme (4. Gece).

5. Gün: Kahvaltı sonrası Göcek Yat Limanında öğlen yemeği ve ikmal – Yassıcalar’da akşam yemeği ve geceleme (5. Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası Kızılada‘da öğlen yemeği – Turunç’ta akşam yemeği ve geceleme (6. Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Akvaryum Koyu’na gidilir, öğlen yemeği – Samanlık veya Tarzan Koyu’nda yüzme molası, 5 çayı, Akşam yemeği ve geceleme (7. Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota Fethiye Yat Limanı’nda tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili Tur Ayrıntılarını ve Haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

Fethiye – 12 Adalar Arası

1