E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Fethiye – Antalya – Fethiye İki Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Antalya Rotası başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  Akşam yemeği ve geceleme Limanda (1. Gece)

2. Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır. Mersinli koyu’nda yüzme molası ve öğlen yemeği – Santi Nikolas Adasında gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Sabah çok erken demir alınır Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu’nda kahvaltı – Kaputaş Plajında yüzme molası – Limanağzı koyu’nda öğlen yemeği – Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği, ikmal ve geceleme (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane koyu’nda öğlen yemeği, İç Sıçak koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Kahvaltıdan sonra Batık Şehir Kekova – Simena Kalesi’ne gezinti ve öğlen yemeği – Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu (5.Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası Andredorya Koyu’nda öğlen yemeği yüzme molası, Finike Yat Limanı‘nda akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya koyu’nda kahvaltı – Adrasan – Sazak Koyu, öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyu’nda akşam yemeğive geceleme (7.Gece).

8. Gün: Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası – Phaselis, öğlen yemeği – Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeğive geceleme (8.Gece).

9. Gün: Kahvaltı sonrası Sıçan Adası’nda öğlen yemeği ve yüzme molası verilir ve akşama doşru Antalya Yat Limanı’na girilir. Akşam yemeği ve geceleme (9.Gece).

10. Gün: Sabah kahvaltısından sonra Pfaselis te öğlen yemeği – Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti – Adrasan’da akşam yemeği ve geceleme (10.Gece).

11. Gün: Sabah çok erken demir alınır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre Noel Baba Klisesi ve Myra Kaya Mezarları turuna katılırlar, tur dönüşü öğlen yemeği verilir. Teimesua/Üçaağız’da akşam yemeği ve geceleme (11.Gece).

12. Gün: Akvaryum koyu’nda kahvaltı – Ufakdere koyu’nda öğlen yemeği – Kaş Yat Limanı’nda ikmal – Kalkan Fırnaz koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (12.Gece).

13. Gün: Sabaha karşı çok erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir – Ölüdeniz de öğlen yemeği- Santi Nikolas Adasında gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme (13.Gece).

14. Gün: Kahvaltı sonrası Tarzan koyu’nda öğlen yemeği ve akşama doğru samanlık Koyu’na demir atılır yemeği ve geceleme (14.Gece).

15. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota Fethiye Yat Limanı’nda tamamlanmış olur.

Antalya – Fethiye Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1