E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Fethiye – Antalya – Fethiye

İki Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

 

1. Gün: Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  Akşam yemeği ve geceleme Limanda (1. Gece)

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır. Mersinli koyu’nda yüzme molası ve öğlen yemeği – Santi Nikolas Adasynda gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Sabah çok erken demir alınır Kalkan yakınındaki Fyrnaz Koyu’nda kahvaltı – Kaputaş Plajynda yüzme molası – Limanağzı koyu’nda öğlen yemeği – Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği, ikmal ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane koyu’nda öğlen yemeği, İç Sıçak koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Kahvaltıdan sonra Batık Şehir Kekova – Simena Kalesi’ne gezinti ve öğlen yemeği – Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu.

Bu koyda su sporları yapalabilir, dileyenler akşam yemeği sonrası ulaşımı sadece deniz yolu ile mümkün olan ücretsiz getir götür servisi ile Disko Smugglers Inn de eğlenceye katılabilirler ve geceleme koyda yatta (5.Gece).

Kahvaltı sonrası Andredorya Koyu’nda öğlen yemeği yüzme molası, Finike Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya koyu’nda kahvaltı – Adrasan – Sazak Koyu, öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyu’nda akşam yemeğive geceleme (7.Gece).

Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası – Phaselis, öğlen yemeği – Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeğive geceleme (8.Gece).

Kahvaltı sonrası Sıçan Adası’nda öğlen yemeği ve yüzme molası verilir ve akşama doşru Antalya Yat Limanı’na girilir. Akşam yemeği ve geceleme (9.Gece).

Sabah kahvaltısından sonra Pfaselis te öğlen yemeği – Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti – Adrasan’da akşam yemeği ve geceleme (10.Gece).

Sabah çok erken demir alınır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre Noel Baba Klisesi ve Myra Kaya Mezarları turuna katılırlar, tur dönüşü öğlen yemeği verilir. Teimesua/Üçaağız’da akşam yemeği ve geceleme (11.Gece).

Akvaryum koyu’nda kahvaltı – Ufakdere koyu’nda öğlen yemeği – Kaş Yat Limanı’nda ikmal – Kalkan Fırnaz koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (12.Gece).

Sabaha karşı çok erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir – Ölüdeniz de öğlen yemeği- Santi Nikolas Adasynda gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme (13.Gece).

Kahvaltı sonrası Tarzan koyu’nda öğlen yemeği ve akşama doğru samanlık Koyu’na demir atılır yemeği ve geceleme (14.Gece).

15. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota Fethiye Yat Limanı’nda tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Antalya – Fethiye Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1