E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Fethiye – Demre – Fethiye

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

 

1. Gün: Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  Akşam yemeği ve geceleme Limanda (1. Gece)

Kahvaltı sonrası limandan çıkış. Kelebekler Vadisi’nde öğlen yemeği – Fırnaz Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Kaputaş Plajı’nda kahvaltı – Kaş Yat Limanı’nda öğlen yemeği ve ikmal – İç Sıçak Koyu’nda Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı Akvaryum Koyu’nda verildikten sonra Andriake Limanı’na demir atılır. Arzu eden yolcular için Demre Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları Myra’ya tur düzenlenir. Tur sonrası öğlen yemeği – Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu.

Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra isteyenler ulaşımı sadece denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn’e eğlenceye gidebilirler. Geceleme koyda yatta (4.Gece).

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti – Öğlen yemeği ve ikmal  Kalkan Yat Limanı’nda.  Fırnaz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Sabah erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisinde verilir – Mersinli veya Soğuksu koyu’nda öğlen yemeği – Santi Nikolas Adası karşısında Gemiler Koyu’nda yüzme molası, 5 çayı, akşam yemeği ve  geceleme (6.Gece).

Kahvaltı sonrası Akvaryum veya Tarzan Koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği.  Akşama doğru 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Samanlık Koyu’na gidilir. (7.Gece).

8. Gün kahvaltı sonrası tur ve rota Fethiye Yat Limanı’nda tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Fethiye – Demre Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1