E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Fethiye – Demre – Fethiye  Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Demre Rotası başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  Akşam yemeği ve geceleme Limanda (1. Gece)

2. Gün: Kahvaltı sonrası limandan çıkış. Kelebekler Vadisi’nde öğlen yemeği – Fırnaz Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Kaputaş Plajı’nda kahvaltı – Kaş Yat Limanı’nda öğlen yemeği ve ikmal – İç Sıçak Koyu’nda Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı Akvaryum Koyu’nda verildikten sonra Andriake Limanı’na demir atılır. Arzu eden yolcular için Demre Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları Myra’ya tur düzenlenir. Tur sonrası öğlen yemeği – Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu. Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra isteyenler ulaşımı sadece denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn’e eğlenceye gidebilirler. Geceleme koyda yatta (4.Gece).

5. Gün: Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti – Öğlen yemeği ve ikmal  Kalkan Yat Limanı’nda.  Fırnaz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Sabah erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisinde verilir – Mersinli veya Soğuksu koyu’nda öğlen yemeği – Santi Nikolas Adası karşısında Gemiler Koyu’nda yüzme molası, 5 çayı, akşam yemeği ve  geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Akvaryum veya Tarzan Koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği.  Akşama doğru 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Samanlık Koyu’na gidilir. (7.Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur ve rota Fethiye Yat Limanı’nda tamamlanmış olur. Personel ve misafirler vedalaşırlar, dileyen yolcuların kalacakları otele veya otogara transferleri yapılır.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili Tur Ayrıntılarını ve Haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

 

Fethiye – Demre Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1