E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Fethiye Ekincik Rotası Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün: Fethiye Ekincik Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra Fethiye Yat  Limanı’nda yata biniş.  personel ile tanışma ve tur programı ile ilgili sohbet. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Yat Limanında (1. Gece)

2. Gün: Kahvaltı sonrası Kleopatra Koy’na hareket edilir. Kleopatra Koyu’nda yüzme molası ve öğlen yemeği verilir ve Aga Limanı’na geçilir. Ağa limanı berrak bir bir denizi olan tamamen doğal güvenli bir koydur. Akşam yemeği ve geceleme bu koyda verilir. (2.Gece).

3. Gün: Sabah güneş doğmadan Aga Limanından demir alınarak 3- 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Ekincik koyuna gelinir. Kahvaltı verildikten sonra bedelini kendileri ödeyerek orada bulunan küçük teknelerle  Dalyan, Caonus ve çamur banyosu turuna katılırlar. Yatta kalan yolcular ise denize girerler, balık yakalarlar veya karaya gezintiye çıkabilirler (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı sonrası Domuz Adası’nda öğlen yemeği, yüzme molası, merdivenli mağarada yüzme molası 5 çayı, kahve, biskivüt kuru pasta ikramları, binlik koyu’nda denize girme, akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Kahvaltı sonrası – Bedri Rahmi Koyu’nda öğlen yemeği, yüzme molası – Göcek Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası ölüdeniz’de öğlen yemeği- Santi Nikolas Adası’nda yüzme, gezinti, akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Tarzan Koyu’nda öğlen yemeği. Akşama doğru Fethiye Yat Limanı’na giriş. Akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün kahvaltı sonrası Fethiye Yat Limanı’nda Mavi Yolculuk Rotası son bulur.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili Tur Ayrıntılarını ve Haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

 

Fethiye – Ekincik Arası Rota Haritası

1