E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Fethiye – Marmaris – Fethiye

 

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

 

1. Gün: Rota başlangıcı. Saat 17 den sonra yata biniş. Personel ve yolcuların tanışması, akşam yemeği ve Fethiye yat limanında geceleme (1.Gece).

2. Gün: kahvaltı sonrası liman balkanlığından çıkış alındıktan sonra Fethiye limanından hareket edilir. öğle yemeği ve denize girmek için Yassıcalar’a gidilir,Yüzme molası, 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme için Ağa limanına geçilir (2.Gece).

3. Gün: Sabah güneş doğmadan demir alınarak 3- 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Ekincik koyuna gelinir. Kahvaltı verildikten sonra bedelini kendileri ödeyerek orada bulunan küçük teknelerle gidilen labirent gibi Dalyan çayı içinde Caonus – Dalyan ve çamur banyosu turuna katılırlar. Yatta kalan yolcular ise denize girerler, balık yakalarlar veya karaya gezintiye çıkabilirler (3.Gece).

4. Gün: kahvaltı sonrasy 2 saat süren bir yolculuktan sonra Marmaris civarına varılır. öğle yemeği ve yüzme molası Kadırga koyunda verilir. 5 çayı ve yüzme molası Kumlubükte verildikten sonra akşam yemeği ve geceleme için Cennet adasına geçilir (4.Gece).

5. Gün: kahvaltı sonrasy Marmaris limanına girilir. Ayryca Fethiye den Marmaris’e tek yön 4 günlük tur alan yolcularımız burada yattan iniş yaparlar diğer yolcularımız öğleden sonra saat 15 e kadar serbesttirler, Bu esnada öğle yemeği yoktur. Marmaris de gezinti ve alışveriş yapabilirler. Bu esnada yatın eksik kumanya ve ikmal işlemleri tamamlanmış olur. Ve bütün işlemler tamamlandıktan sonra Marmaris yat limanından çıkılarak Ekincik koyuna gelinir Yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme Ekincikte yapılır (5.Gece).

6. Gün: Sabah erken güneş doğmadan Ekincikten demir alınarak Göcek 12 adalar bölgesindeki Domuz adasına gelinir. kahvaltı ve yüzme molasından sonra Cleopatra Hamamı koyuna gidilir. Burada öğlen yemeği gezinti ve yüzme molasından sonra da ünlü ressam Bedri Rahmi koyuna geçilir. 5 çayı yüzme molası ve akşam yemeği burada verilir (6.Gece).

7. Gün: kahvaltı sonrasy Göcek adasına gidilir. Yüzme molası ve öğlen yemeği Turunç veya Tarzan Koyu’nda verilir. 5 çayından sonra Fethiye Yat Limanı’na giriş yapılır. Akşam yemeği ve Geceleme (7.Gece).

8. Gün: Rota sonu. Kahvaltı sonrası tur tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Fethiye – Marmaris Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası
1