Kemer – Kalkan Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Finike – Kalkan – Kemer  

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

Akşam yemeği ve geceleme Finike Yat Limanında. Rota başlangıç

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır. Andriake Limanında öğle yemeği. Arzu edenler Demre şehir turuna -Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını görmek için katılırlar. Tur dönüşü Korsan Mağarasında yüzme molası.

Gökkaya Koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeği, ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme (2.Gece).

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğle yemeği – Kaş Yat Limanında ikmal, akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

Hidayet Koyunda kahvaltı – Kaputaş Plajında yüzme molası – Fırnaz Koyunda öğle yemeği – Kalkan Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

Kahvaltı sonrası hareket – Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası – Sicak Koyunda öğle yemeği ve Aperlai Koyuna yürüyüş – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyunda öğle yemeği – Porto Geneviz koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

Olympos pilajında yüzme molası – Faseliste öğle yemeği – Kemer Ayışığı Koyunda akşam yemegi ve geceleme (7.Gece).

8. Gün kahvaltı sonrası Tur Kemer’de son bulur. Rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

 

Kemer – Kalkan Arası Rota Haritası 

1