E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Finike – Kalkan – Kemer  Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1 Gün: Finike – Kalkan – Kemer Rota başlangıcı. Finike yat limanından yata biniş , akşam yemeği ve geceleme yatta.

2. Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır. Demre Andriake Limanına demir atılır ve öğle yemeği alardada verilir. Arzu eden misafirler Demre şehir turuna -Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarını ve Antik Tiyatroyu görmek için katılırlar. Tur ve ören yerleri girişleri ücretlidir. Tur dönüşü Korsan Mağarası gösterilerek yakınlarındaki Gökkaya koyuna demir atılır.

Gökkaya Koyu: Bu koyda opsiyonlu olarak su sporları yapılabilir. Akşam yemeği sonrası, ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlenceye katılabilirler yatan Disko Smugglers Inn’e  gidiş geliş tekne servisi  ücretsizdir. Geceleme koyda yattadır (2.Gece).

3. Gün: Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğle yemeği – Kaş Yat Limanında ikmal, akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

4. Gün: Hidayet Koyunda kahvaltı – Kaputaş Plajında yüzme molası – Fırnaz Koyunda öğle yemeği – Kalkan Yat Limanında akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Kahvaltı sonrası hareket – Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası – Sicak Koyunda öğle yemeği ve Aperlai Koyuna yürüyüş – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyunda öğle yemeği – Porto Geneviz koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Olympos pilajında yüzme molası – Faseliste öğle yemeği – Kemer Ayışığı Koyunda akşam yemegi ve geceleme (7.Gece).

8. Gün: Kahvaltı sonrası Tur Kemer’de son bulur. Rota tamamlanmış olur.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili Tur Ayrıntılarını ve Haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

Kemer – Kalkan Arası Rota Haritası 

1