E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Göcek – Marmaris (Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası)

1. Gün: Göcek yat limanı marmaris rotası başlangıç noktası. Saat 17 den sonra Göcek Yat Limanı’nda yata biniş. Akşam yemeği ve geceleme limanda (1. Gece)

2. Gün: Kahvaltı sonrası Cleopatra hamamı Koyu’nda yüzme molası ve öğlen yemeği verilir – Ağa Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: Sabah güneş doğmadan demir alınarak 3- 4 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Ekincik koyuna gelinir. Kahvaltı verildikten sonra bedelini kendileri ödeyerek orada bulunan küçük teknelerle gidilen labirent gibi Dalyan çayı içinde Caonus – Dalyan ve çamur banyosu turuna katılırlar. Yatta kalan yolcular ise denize girerler, balık yakalarlar veya karaya gezintiye çıkabilirler (3.Gece).

4. Gün: Sabah kahvaltıdan sonra Cennet Adası‘na gidilir. Cennet Adası’nda öğlen yemeği. Akşama doğru Marmaris Yat Limanı’na giriş. Akşam yemeği ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Sabah erkenden demir alınır. Domuz Adası’nda kahvaltı – Merdivenli Magara’da yüzme molası ve öğlen yemeği – Binlik Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Kahvaltı sonrası Tersane Koyunda öğlen yemeği – Bedri Rahmi Koyunda yüzme molası, akşam yemeği ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Yassıcalar’da öğlen yemeği, yüzme molası – Göcek Yat Limanı yakınında herhangibir koyda, 5 çayı, akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün: Kahvaltı sonrası tur ve rota göcek yat limanı’nda tamamlanmış olur. Ve personel ile yolcular vedalaşırlar. Dileyen yolcuların otogara veya göcek bölgesindeki hotellerine yat servisi tarafından transferleri yapılır. Veya yolcuların sipariş ettikleri hava alanı transfer aracı ile havaalanına hareket ederler.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili Tur Ayrıntılarını ve Haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

Fethiye – Marmaris Arası Mavi Yolculuk Rota Haritası

1