E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Kemer – Kaş – Kemer Rotası  (Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası)

1. Gün Kemer – Kaş Rotası’nın başlangıç noktası olan Kemer Ayışığı Koyu’nda saat 17’den sonra yat biniş.  Akşam yemeği ve konaklama koyda yatta.

2. Gün: Kahvaltı sonrası demir alınır, Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

3. Gün: sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna – Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı  görmek için katılabilirler. Tur dönüşü öğlen yemeği ve Korsan Mağarası’da kısa bir yüzme molası verilir ve ardından Gökkaya Koyu’na demir atılır. Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra da yalnız denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smuggler’s Inn de eğlence.  Disko Smuggler’s Inn’e gidiş geliş tekne servisi ücretsizdir. ve geceleme yatta Gökkaya koyunda yapılır (3.Gece).

4. Gün: Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğlen yemeği – Kaş Yat Limanında ikmal, akşam yemeıi ve geceleme (4.Gece).

5. Gün: Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda kahvaltı – Sicak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş ve öğlen yemeği – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

6. Gün: Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyu’nda öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

7. Gün: Kahvaltı sonrası Olympos Plajında yüzme molası – Faselis’te öğlen yemeği – Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün: kahvaltı sonrası tur biter ve Rota Kemer Ayışığı marinada tamamlanmış olur. Personel ile vedalaşma ve hotel veya havaalanına transfer.

Not:  Bu rotalar motoryatlar, mega yatlar, delüks yatlar, lüks yatlar, standart yatlar ve ekonomik yatlar gibi yat kategorilerimizden kiralayacağınız herhangi bir yat için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır. Ayrıca bu program veya birlikte oluşturacağımız programlarda tur esnasında hava şartlarına göre kaptanınız güvenlik ve yolcuların rahat etmeleri açısından değişiklikler yapabilir. Diğer rotalarımız ile ilgili tur ayrıntılarını ve haritaları bu linklerden bulabilirsiniz.

KEMER – KAŞ  ROTASI