E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Kemer – Kaş – Kemer Rotası

Bir Haftalık Mavi Yolculuk Rotası

1. Gün Rota başlangıç noktası olan Kemer Ayışığı Koyu’nda saat 17’den sonra yat biniş.  Akşam yemeği ve konaklama koyda yatta.

İkinci gün kahvaltı sonrası demir alınır, Olympos Plajında yüzme molası ve gezinti – Adrasanda akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

üçüncü gün sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanında verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna – Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı  görmek için katılabilirler. Tur dönüşü öğlen yemeği ve Korsan Mağarası’da kısa bir yüzme molası verilir ve ardından Gökkaya Koyu’na demir atılır. Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra da yalnız denizden ulaşymı mümkün olan Disko Smuggler’s Inn de eğlence ve geceleme (3.Gece).

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova – Simena Kalesinde gezinti ve öğlen yemeği – Kaş Yat Limanında ikmal, akşam yemeıi ve geceleme (4.Gece).

Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda kahvaltı – Sicak Koyundan Aperlai Koyuna yürüyüş ve öğlen yemeği – Karaloz Koyunda akşam yemeği ve geceleme (5.Gece).

Gelidonya da kahvaltı – Sazak Koyu’nda öğlen yemeği – Porto Geneviz Koyunda akşam yemegi ve geceleme (6.Gece).

Kahvaltı sonrası Olympos Plajında yüzme molası – Faselis’te öğlen yemeği – Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme (7.Gece).

8. Gün kahvaltı sonrası tur biter ve Rota tamamlanmış olur

Not:  Bu rotalar kiralayacağınız yatlar için öneri niteliğindedir, Fiyat, dahil olanlar, olmayanlar ve diğer ayrıntılar tamamen yat kirası ile ilgili bir konulardır.

KEMER – KAŞ  ARASI ROTA HARİTASI