E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 * 0532 305 72 16

Nis- May: €
Haz: €
Tem: €
Ağus: €
Eylül: €
Ekim: €

Olimpos – Ceneviz  Günübirlik Tekne Turu 

Adrasan – Ceneviz, koylar tekne turu

Teknenin hareket ettiği yer: Adrasan plajı

Teknenin kalkış saati: 10.30

Uyradığı yerler: Adrasan olimpos istikametinde Akseki, Tuzla, Pırasalı ada, Korsan koyu (Çoban Koyu), Sazak koyu ve Ceneviz koylarıdır

Olimpos – Ceneviz  Turuna katılmak için en geç 1 gün önceden rezervasyon yapılır ve sabah saat 10’00’da Kadirin Ağaç Evleri Hosteli Resepsiyon önünde veya Aktivite Merkezimiz’de toplanarak Adrasan’a hareket edilir. Adrasan Olimpos’a 16 km mesafededir. Saat 10, 30 civarında yat Adrasan Plajı’ndan hareket eder.

Tur başlangıcında önce Akseki Koyu’nda yüzme molası verilir, Akseki koyunda yarık kayalıklar ve mağara görmeye değer yerleri. Yüzme molasından sonra yaban pırasaların yetiştiği pırasalı adanın yakınından geçerken ebabil kuşlarını da görebilirsiniz. Bir sonraki durağımız Sazak koyunda demir atarak yüzme molası verilmekte ve bu esnada öğle yemekleri hazırlanmatadır.  Yemek’te balık, dolma, salata, makarna vs. vardır. Harika bir öğle yemeğinden sonra biraz daha denize girerek dinlenebilirsiniz. Daha sonra 3. durağımız, güzergahın en uzak noktası olan Ceneviz koyuna hareket edilir.

Ceneviz koyunda denize girip çamur banyosu da yapabilirsiniz. Çamur banyosu için kuru kara toprağı plajda ıslatıp eriterek kendiniz elde ediyorsunuz. İsteyenler mola esnasında karada yürüyüş’te yapabilirler. Daha sonra çay ve bisküvit ikramları da verilerek, turumuzun son uğrak yeri olan ve dönüş yolu üzerinde bulunan Korsan koyuna da uğrayarak burada yüzme molası verilmektedir. Korsan koyu, eskiden korsanların baskın yapmak için saklandıkları koy olması nedeni ile bu adı almıştır. Burada da karışık meyve ikramları da verildikten sonra Adrasan plajına hareket edilir ve saat 17’00 civarında Adrasan plajına geri dönülür.  Olimpos’a minübüs ile geri dönüş ve kamp’a varış yaklaşık saat 17.30 – 18.00 arasındadır.

Tur esnasında öğlen yemekleri meyve ve çay ve bisküvit ikramı dahildir.

Su ve tüm içecekler ekstradır. İçeceklerinizi tekneden tedarik edebilirsiniz.

Tur Fiyatı: 70 TL

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

İletişim: Hamdi Şahin 0532 305 72 16 nolu telefonu arayabilirsiniz.

e – mail: info@europayachting.com