E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis- May: €
Haz: €
Tem: €
Ağus: €
Eylül: €
Ekim: €

Olimpos – Suluada Günübirlik Tekne Turu

Türkiyenin Maldivleri Suluada

Yatın hareket ettiği yer: Adrasan Plajı

Hareket saati: 10.30

Uğranılan yerler: Suyun çıktığı yer – Mağara (delik taş) – Adanın beyaz plajı – Amerikan koyu veya Fener koyu

Olimpos – Suluada Turuna katılmak için en geç 1 gün önceden rezervasyon yapılır ve sabah saat 10’00’da Kadirin Ağaç Evleri Hosteli Resepsiyon önünde veya Aktivite Merkezimiz’de toplanarak veya konakladığınız tesis önünden sizleri alarak  Adrasan’a hareket edilir. Adrasan Olimpos’a 16 km mesafededir. Saat 10, 30 civarında yat Adrasan Plajı’ndan hareket eder.

Yarım saatlik kısa bir yat yolculuğu’ndan sonra Önce Suluada’da kaynak suyu yakınlarına gelinir. Şifalı kaynak suyundan dilediğiniz kadar içebilir şişelerinizi de doldurabilirsiniz. Bu kaynak suyu toros dağlarının içinden, yerin ve denizin kilometlerce altından kendine yol bularak ada içinden çıkış yapan ve yol buyunca içine diniz suyu karışmadan, zengin dağ ve yeraltı minalellerini taşıyarak gelen tertemiz ve soğuk bir içme suyudur.

Daha sonra adanın mağara bölümüne yaklaşıp fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra yine adanın kumsal bölümüne demir atarak burada uzun bir yüzme molası verilir ve öğlen yemeği hazırlanır. Tur’un en uzun ve en güzel bölümü burasıdır. Öğle yemeği denizde yetiştirilen çipura veya levrek ve yanında zengin menü ile dolu muhteşemdir.

Öğle yemeği sonrası da denize girip dinlendikten sonra İçinde terkedilmiş eski bir fener bakım kulübesi olan fener koyunda yüzme molası verilir. Burada çay ve bisküvit ikramı yapılır. Daha sonra demir alarak Amerikan koyuna hareket edilir.

Amerikan koyunda yüzme molası verilir, bu esnada karışık meyve ikramı da yapıldıktan sonra tekrar demir alarak, çam ormanı yakınlarından ağaçları ve koyları seyrederek Adrasan’a dönülür. Kampımıza transfer başlar ve 17.30 civarında kampımıza gelinmiş olur.

Olimpos – Suluada Tekne Turuna öğlen yemekleri, meyve ve çay ikramlrı dahildir.

İçecekler ekstradır, tekneden tedarik edilmektedir.

Olimpos – Suluada Tekne Turu Fiyatı: 70 TL

Detaylı bilgi ve rezervasyon için

İletişim: Hamdi Şahin 0532 305 72 16 nolu telefonu arayabilirsiniz.

e – mail: info@europayachting.com


Turkish gulet boat 10 best beaches in Turkey Turkey yacht brokerage Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare