E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Kiralık Ekonomik Yatlar


Kiralık Ekonomik Yatlar

Ekonomik Yatlar; kategorilerimiz içinde nitekilerine göre kiralanabilecek  en hesaplı yatlardır

Özel Gulet Kiralama Genel Bilgileri:

Kiralık Yatlar yedi kategoridedirler. Motoryatlar, Mega Yatlar – Delüks Yatlar – Lüks Yatlar – Standat Yatlar – Kiralık Ekonomik Yatlar – Yelkenli Tekneler.
Özel bir yat kiralamak için web sayfamızdan önce yat kategorileri içinden ihtiyacınıza uygun yat seçerek bizi arayabilirsiniz. Aramadan önce tura başlangıç tarihini, bitiş tarihini, başlangıç limanı, bitiş limanını, yolcu sayısını ve yat kategorisini ve özel taleplerinizi belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınız için doğru guleti bulduktan sonra, rota ve menü planının ayrıntılarını karşılıklı belirlemekteyiz. Tüm ayrıntılar karşılıklı görüşüldükten sonra internetten bir sözleşme formu göndereceğiz. Sözleşmeyi yazıcıdan yazdırıp imzaladıktan sonra cep telefonunuz ile fotoğrafını çekip göndermeniz yeterlidir. Size bildireceğimiz “herhangibir” bireysel veya kurumsal iban numarasına (minimum %35 veya tamamı) havaleyi gönderdikten sonra rezervasyon kesinleşir. Bakiye en geç yata binişte..

Kiralık Ekonomik Yatlar  başlangıç ve bitiş saatleri: Her cumartesi en erken 15:30’dan sonra yata binişler, bir sonraki cumartesi günü yatı tek edişler sabah kahvaltısından sonra en geç saat 10:30.

Yat kiralamalarında yiyecek ve içecekler ekstradır. Tüm kumanya alıverişleri tur boyunca yolcular tarafından karşılanır. Yemek pişirme ve tüm servisleri yat personeli ücretsiz olarak yapar.

Kiralanan tüm yatlarda kaptan, aşçı ve servis yapacak gemiciler vardır.

Unutulmaz ve keyifli tatiller dileriz..

Adnan & Europa Yachting 

İyi Seyirler..

Yat Kiralama Bilgileri Sayfası