E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 410 €
Haz: 490 €
Tem: 490 €
Ağus: 530 €
Eylül: 490 €
Ekim: 410 €

Kabin Turu Fethiye – Kekova – Fethiye

8 Gün / 7 Gece Kabin Yolculuğu

1. Gün: Fethiye Yat Limanı

Saat 17’den sonra Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Personel ve diğer yolcular ile tanışma, akşam yemeği ve Fethiye yat limanında geceleme (1.Gece).

2. Gün: Samanlık – Ölüdeniz – St Nicholas Adası Gemiler

Kahvaltı sonrası liman başkanlığından çıkış alındıktan sonra Fethiye limanından hareket edilir.
Öğle yemeği ve denize girmek için Ölüdenize gidilir. Hava şartlarının uygun olması halinde akşam yemeği ve geceleme için direk Fırnaz koyuna geçilir. Uygun olmaması halinde ise Santi Nicholas adasında akşam yemeği ve geceleme yapılır (2.Gece).

3. Gün: Fırnaz Akvaryum Koyu – Kaş – İç Sıçak

Fırnaz koyun da kahvaltı denize girme ve Kaş’a hareket. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu’nda yüzme molası 5 çayı ( çay kahve bisküvit) akşam yemeği ve geceleme (3.Gece).

4. Gün: Kekova – Simena – Gökkaya

Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş yavaş ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında, yarısı deniz içinde kalmış Likya harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Yemekten sonra Korsan mağarası gösterilerek Gökkaya koyu’na geçilir. Burada denize girilebilir, ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. Disco ya gidiş ve dönüş transferleri ücretsiz yapılır (4.Gece).

5. Gün: Çağağzı Andriake Limanı – Myra – Noel Baba Kilisesi – Korsan Mağarası

Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır. Arzu eden yolcular buradan yine bedelini kendileri ödeyerek o yörenin işletmecilerinin yaptıkları Noel Baba Kilisesi ve Myra / Likya kaya mezarlarına tura katılabilirler. Ayrıca tek yön 4 günlük tur alan yolcularımız burada iniş yaparlar. Demre Otogarına transferleri yapılır. Yine tek yön Fethiye’ye gidecek yolcularımız da buradan yata binerler. Bu esnada yatın eksik kumanya ve ikmal işlemleri tamamlanır ve Demre turuna katılan yolcular da yata geldikten sonra geri dönüş turumuz başlar. 5 Çayı, akşam yemeği ve geceleme yine Kekova bölgesinde herhangi bir koyda verilir (5.Gece).

6. Gün: Akvaryum – Kaş – Kalkan Fırmnz Koyu

Sabah erken Batık şehir Kekova ve Simena nın önünden geçilerek
Kaş liman ağzına gelinir. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra Kalkan Fırnaz koyuna geçilir. Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır (6.Gece).

7. Gün: Kelebekler Vadisi – Ölüdeniz – Mersinli Koyu – Gemier Koyu

Sabah çok erken çıkılarak 4 saat bir yolculuktan sonra kahvaltı zamanı Kelebekler vadisine gelinir Kahvaltı ve yüzme molası verildikten sonra mersinli veya soğuk su koyunda öğle yemeği ve yüzme molası ve daha sonra San Nicolas adasında 5 çayı yüzme molası akşam yemeği ve geceleme yapılır (7.Gece).

8. Gün: Tarzan Koyu – Fethiye Yat Limanı

Kahvaltı sonrası Tarzan koyuna gidilir yüzme molası verildikten sonra öğle vakti 12 sıralarında Fethiye limanına giriş yapılır ve tur tamamlanır.

Ziyaret Edilecek Yerler
Fethiye, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Kalkan, Kaş, Kekova, Gökkaya Körfezi, Andriace Çayağzı Limanı, Myra, Demre, Noel Baba Kilisesi, Simena Kaleköy, Akvaryum Koyu Fırnaz, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Gemiler, Tarzan Koyu, Fethiye Yat Limanı

Demre, Noel Baba Kilisesi, Myra, Çayağzı Andriace Limanı, Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan Fırnaz Koyu, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Gemiler Koyu, Samanlık Koyu, Fethiye

Fiyata Dahil Olanlar
Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı) – Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis – Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta – Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) – Temiz çarşaf ve banyo havlusu – Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır – Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz – Lütfen kendi havlularınızı getiriniz – Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti – Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir – Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

Not:
Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir.
Hava şartlarında oluşan değişiklik halinde para iadesi yapılmamaktadır.

Yatın kabinleri 2’şer kişiliktir. Fiyatlar Euro bazında kişibaşı tur fiyatlarıdır,  1 kişi tek başına bir kabini kiralamak isterse; kişibaşı fiyata ek olarak % 75 fark öder.

İrtibat: 0532 305 72 16