Alessandro Yatı 2011 yılında inşa edilmiştir. 42 m boy ve 8,4 m ene sahip

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 5000 €
Haz: 5500 €
Tem: 7000 €
Ağus: 7000 €
Eylül: 5500 €
Ekim: 5000 €

Yat Alessandro Delüks Sınıf Mega Gulet Yat

Yat Alessandro 2011 yılında inşa edilmiştir. 42 m boy ve 8,4 m ene sahip tekne 6 personeli ile mavi tur hizmeti vermektedir.

3 Master Kabin, 1 Vip Kabin, 1 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 5 kamaraya sahiptir. 2 X 552 Beygir gücünde VOLVO motorlara ve 2 X 33 kW Kubato jeneratörlere sahiptir olan yatımız 13 deniz mili hız sahip olup, mavi yolculuk turu esnasında ortalama 10 deniz mili hız ile seyir yapmaktadır.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 12 deniz miline erişmektedir.

Yat Alessandro tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur

Dileyen misafirler için, Wake Board, Muz, Water Skiing, Knee Board, Ringo, Kano, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye ve Yunan Adaları’nın bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

Fiyat Detayları

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası (seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz). 24 saat klima kullanımı.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir.

Yiyecek ve İçecekler

Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 35 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 50 €, Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50. İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz. Yat personelimiz sizin için servise hazırlayacaktır.

 

Alessandro

Genel Özellikler

Yatın Adı: Yat Alessandro
Tipi: Ketch
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2011
Gövdesi: Ahşap Lamine
Kategorisi: Delüks Yatlar
Hızı: 12 Mil
Boyu: 40 m
Eni: 8.4 m
Su Kesimi: 3,80 m
Servis Botu: 2 Adet, 100 Hp ve 10 Hp
Kabin Sayısı: 5
Yolcu Kapasitesi: 10
Mürettebat: 6
Klima: 24 Saat, Salon ve Kabinlerde

Teknik Donanımlar

Motor: 2 x 552 Hp
Jeneratör: 2 x 44 Kwa
Elektirik: 220 V, 24 V., 12 V
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 7000 Lt
Temiz Su Tankı: 5000 Lt
Atık Su Tankı: 5000 Lt
Yelken: Tam Donamım
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Salon ve Mutfakta
Tv: Salonda ve Kabinlerde
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Salon ve Kabinlerde
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Balık Bulucu

Buz Yapıcı

Derin Soğutucu

Derinlik Ölçer

Jetsky

Kano

Olta Takımları

Radar

Saç Kurutma Makinesi

Su Kayağı

Televizyon

Uydu Anteni

Wi-Fi

Diğer Özellikler