Angelo 2 Yatı, 2003 yılında faaliyete geçen 35 metre

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 2500 €
Haz: 2800 €
Tem: 3200 €
Ağus: 3200 €
Eylül: 2800 €
Ekim: 2500 €

Yat Angelo 2 Lüks Sınıf M/S Yacht

Lüks Sınıf  Angelo 2 Yatı, 2003 yılında faaliyete geçen 35 metre uzunluğunda, yüksek kaliteli ahşap yat örneği olup, 2013 yılında tamamen yenilenmiştir.

Modern ve geniş kabinler, salon ve güverte ile özel olarak dizayn edilmiştir. 1 Master, 4 Double, 2 Twin kabin ile 14 kişiye kadar geniş ve konforlu konaklama imkanı sunar. Her kamarada tv, müzik sistemi, klima, duşakabin, wc bulunmaktadır.

Angelo II sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli bir Kaptan, aşçı, gemici ve servis personellerinden oluşan mürettebat ile beş yıldızlı hizmet vermektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Angelo II teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Yunan Adaları gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Tam donanımlı ayrı bir mutfak, açık ve kapalı yemek bölümü ile klimalı bir salonu bulunmaktadır. Salonda TV, DVD, müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca güvertede geniş bir alanda yeterli güneşlenme minderleri mevucttur.

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir.

Yiyecek & içecekler
Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 25 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 35 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 50 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50. İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından
önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Angelo 2
Tipi: Yelkenli
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2003/2013
Gövdesi: Ahşap, Lamine
Kategorisi: Lüks Yatlar
Hızı: 14 / 11 knots
Boyu: 35 m
Eni: 8.50 m
Su Kesimi: 3,5 m
Servis Botu: Joker Bot
Kabin Sayısı: 7
Yolcu Kapasitesi: 14
Mürettebat: 5
Klima:

Teknik Donanımlar

Motor: 760 Bg MAN
Jeneratör: 2 X 24 Kw
Elektirik: 220V AC /24V DC /12V DC
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 5 Ton
Temiz Su Tankı: 10 Ton
Atık Su Tankı: 6 Ton
Yelken: Var, Roller
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Var
Tv: Salon ve Kabinlerde
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Salon ve Kabinlerde
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Derin Soğutucu

Derinlik Ölçer

Olta Takımları

Opsiyonel Su Sporları

Radar

Şnorkel Takımı

Uydu Anteni

Wi-Fi

Diğer Özellikler