Kayhan 8 Yatı, Fethiye bölgesinin en bakımlı ve en çok tercih edilen lüks

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 1600 €
Haz: 1850 €
Tem: 2100 €
Ağus: 2200 €
Eylül: 2100 €
Ekim: 1850 €

Yat Kayhan 8 Lüks Sınıf Keç Yat

Lüks Sınıf  Yat Kayhan 8, Fethiye bölgesinin en bakımlı ve en çok tercih edilen  lüks gulet yat örneklerinden birisidir. 30 m uzunluğunda, 7 m eninde ve 3 m derinliğinde olan yat 8 kamara ve 4 profesyonel mürettabatı ile 16 kişiye kadar misafiri mükemmel bir şekilde ağırlayabilmektedir. Yatın tüm kabinlerinde split klima, wc, duşa kabin, elbise dolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Tüm misafirlerimiz için ayrı ayrı güneşlenme minderleri, önde ve arkada özel minderli dinlenme alanları, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları, gözlük ve palet mevcuttur.

Teknemizdeki seyir cihazları ile; telsiz, radar, gps, ais transponder, can simidi, can yeleği, can salı, ve zodiak şişme bot ile kendinizi ve yangın söndürme sistemleri ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yelken meraklısı misafirlerimize yelken heyacanını yaşatmak için roller yelkeniyle sizlere unutulmaz bir mavi yolculuk keyfini sunacaktır.

Dileyen konuklar için yatta opsiyonlu seçenek olarak su sporları da mevcuttur

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası (seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz).

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri. Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir.

Yiyecek ve İçecekler
Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 25 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 35 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 50 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50.

İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz. Yat personelimiz sizin için servise hazırlayacaktır.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Kayhan 8
Tipi: Ketsch
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 1997 / 2010
Gövdesi: Ahşap
Kategorisi: Lüks Yatlar
Hızı: 12/10 Mil
Boyu: 30 m
Eni: 7 m
Su Kesimi: 3 m
Servis Botu: Joker Bot
Kabin Sayısı: 8
Yolcu Kapasitesi: 16
Mürettebat: 4
Klima: Salon ve kabinlerde

Teknik Donanımlar

Motor: 542 HP CAT
Jeneratör: 40 KWA + 45 KWA
Elektirik: 24V, 220V
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 5 Ton
Temiz Su Tankı: 12 Ton
Atık Su Tankı: 8 Ton
Yelken: Var, Roller
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Var
Tv: Salon ve kabinlerde
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Var
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Buz Yapıcı

Derin Soğutucu

Gps

Kano

Olta Takımları

Opsiyonel Su Sporları

Saç Kurutma Makinesi

Şnorkel Takımı

Uydu Anteni

Wi-Fi

Diğer Özellikler