Parlak M Mega Sınıf Gulet Yatı adını Mehmet Kapta'nın lakabından almıştır

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 1700 €
Haz: 1900 €
Tem: 2500 €
Ağus: 2800 €
Eylül: 2500 €
Ekim: 1800 €

Yat Parlak M Mega Sınıf Gulet Yat

Gulet Yat Parlak M, adını Mehmet Kapta’nın lakabından (Parlak Mehmet) almaktadır. 2007 yılında denize indirilmiş olup 39 metre uzunluğa, 8,5 m ene ve 3,8 metre su kesimi derinliğine sahiptir.

Yatta 5 double ve 2 triple olamak üzere 7  modern ve geniş kabinler ve 5 mürettebat ile toplam 16 yolcuya kadar mavi yolculuk ve denizde tatil hizmetleri sunmaktadır. Salon ve güverte ile özel olarak dizayn edilmiştir. Salonda ayrıca yemek masası Amerikan bar, televizyon, müzik sistemi dvd oynatıcı ve oturma gurubu bulunmaktadır. Bağlama Limanı Fethiyedir.

Güvertede bulunan olta takımları, palet, gözlük şnorkel, tavla, iskambil gibi bazı donanımlar misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.

Mega Gulet Yat kiralamak isteyenler için en uygun seçeneklerden birisidir. Parlak M tecrübeli ekibi ile sizin için eşsiz bir mavi yolculuk deneyimi geçirmenizi sağlayacaktır. Günlük kiralama fiyatları 1700 ve 2400 Euro arasında olup, bu fiyat tekneyi kiralamak istediğiniz tarihe göre değişkenlik göstermektedir.

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası (seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz). 24 saat klima kullanımı.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir. Yeme – İçme Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 20 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 30 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 40 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50.

İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Yat Parlak M
Tipi: Gulet
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2007
Gövdesi: Ahşap
Kategorisi: Mega Yatlar
Hızı: Seyir hızı 10 mil
Boyu: 39 m
Eni: 8.70 m
Su Kesimi: 3,40 m
Servis Botu: Var
Kabin Sayısı: 7
Yolcu Kapasitesi: 14
Mürettebat: 5
Klima: Var

Teknik Donanımlar

Motor: 2 x 440 Bg MAN
Jeneratör: 46 Kw
Elektirik: 220 V /24 V
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 8 Ton
Temiz Su Tankı: 16 Ton
Atık Su Tankı: 12 Ton
Yelken: Var
Çamaşır Makinesi :
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: var
Tv: Var
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Var
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Buz Yapıcı

Derinlik Ölçer

Olta Takımları

Diğer Özellikler