Prenses Lila Yatı, 2003 yılında faaliyete geçen 36 metre uzunluğunda

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 1700 €
Haz: 1900 €
Tem: 2750 €
Ağus: 2750 €
Eylül: 2750 €
Ekim: 2200 €

Yat Prenses Lila Lüks Sınıf Keç Yat

Yat Prenses Lila, 2003 yılında faaliyete geçen 36 metre uzunluğunda, yüksek kaliteli ahşap yattır. Modern ve geniş kabinler, salon ve güverte ile özel olarak dizayn edilmiştir. 6 Double, 2 Twin kabin ile 16 kişiye kadar geniş ve rahat konaklama imkanı sunar.

Her kabinde özel duş ve tuvalet bulunmakta olup tur boyunca size eşlik edecek olan 4 personelin konaklaması için ayrı kabinler mevcuttur.

Prenses Lila son derece profesyonel, deneyimli bir Kaptan, aşçı, gemici ve servis personelinden oluşan mürettebat ile tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılamaktadır.

am teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Prenses Lila teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Yunan Adaları gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Tur boyunca misafirlerinin keyifli zaman geçirebilemesi için 70 Hp15 Hp servis botu ile birlikte Ringo, Şnorkel Ekipmanları, Olta Takımı ve Kano hizmetinizdedir. Opsiyonel olan su sporları hakkında satış sorumlunuzdan bilgi alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir.

Yiyecek & içecekler
Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 20 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 30 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 40 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50. İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Prenses Lila
Tipi: Keç
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2003
Gövdesi: Ahşap
Kategorisi: Lüks Yatlar
Hızı: 12/10 Mil
Boyu: 36 m
Eni: 7.60 m
Su Kesimi: 3,20 m
Servis Botu: Joker Bot, 70 BG
Kabin Sayısı: 8
Yolcu Kapasitesi: 16
Mürettebat: 4
Klima: Salon ve Kabinlerde

Teknik Donanımlar

Motor: 450 Bg Iveco
Jeneratör: 2 X 46 Kw
Elektirik: 380 / 220 / 12/ 24 V
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 11 Ton
Temiz Su Tankı: 20 Ton
Atık Su Tankı: 10 Ton
Yelken: Var, Roller
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Var
Tv: Var
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Var
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Derin Soğutucu

Kano

Olta Takımları

Opsiyonel Su Sporları

Ringo

Şnorkel Takımı

Su Kayağı

Uydu Anteni

Wi-Fi

Diğer Özellikler