E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0532 494 91 08 - 0533 513 51 16

Nis- May: 1000 €
Haz: 2250 €
Tem: 2500 €
Ağus: 3000 €
Eylül: 2500 €
Ekim: 1250 €

Tarkan 5 Yatı 36 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yattır, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve 4 personeli ile mükemmel hizmet sunmaktadır. Yatın tüm  kabinlerinde split klima, wc, duşa kabin, elbise dolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Tüm misafirlerimiz için ayrı ayrı güneşlenme minderleri, önde ve arkada özel minderli dinlenme alanları, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları, gözlük ve palet mevcuttur. Yatta personel için ayrı dinlenme ve yaşam alanları bulunmaktadır. Tarkan 5’de tam teşekküllü mutfak, bar, buz makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, müzik çalar ve  ayrıca hem salonda hem de tüm kabinlerde TV bulunmaktadır.

Teknemizdeki seyir cihazları ile; telsiz, radar, gps, ais transponder, can simidi, can yeleği, can salı, ve zodiak şişme bot ile kendinizi ve yangın söndürme sistemleri ile kendinizi  güvende hissedebilirsiniz.

Yelken meraklısı misafirlerimize yelken heyacanını yaşatmak için 3 adet yelkeniyle sizlere unutulmaz bir mavi yolculuk keyfini sunacaktır.

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası (seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz). 24 saat klima kullanımı.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.
Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları. Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir. Yeme – İçme Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 20 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 30 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 40 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50.

İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz. Yat personelimiz sizin için servise hazırlayacaktır.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Yat Tarkan 5
Tipi: Ketch
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2006
Gövdesi: Ahşap
Kategorisi: Lüks Yatlar
Hızı: 12 mil
Boyu: 36 m
Eni: 8 m
Su Kesimi: 3.50 m
Servis Botu: Var, 60 Hp
Kabin Sayısı: 8
Yolcu Kapasitesi: 16
Mürettebat: 4
Klima: Tüm kabinlerde

Teknik Donanımlar

Motor: 2x450 HP IVECO
Jeneratör: 2 x 45 Kva
Elektirik: 220 V, 24 V.
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 5 Ton
Temiz Su Tankı: 20 Ton
Atık Su Tankı: 10 Ton
Yelken: Var
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Var
Tv: Salon ve kabinlerde
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Salon ve kabinlerde
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Diğer Özellikler