Tarkan 5 yatı, 36 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yattır

E-mail: info@europayachting.com

Phone: 0533 513 51 16 - 0532 494 91 08

Nis-May: 1000 €
Haz: 2250 €
Tem: 2500 €
Ağus: 3000 €
Eylül: 2500 €
Ekim: 1250 €

Yat Tarkan 5 Lüks Sınıf Keç Yat

Lüks Yat Tarkan 5, 36 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yattır, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve 4 personeli ile mükemmel hizmet sunmaktadır.

Yatın tüm  kabinlerinde split klima, wc, duşa kabin, elbise dolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Yat Tarkan 5  tam teşekküllü mutfak, bar, buz makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, müzik çalar ve  ayrıca hem salonda hem de tüm kabinlerde TV’ve sahiptir.

Yelken meraklısı misafirlerimize yelken heyacanını yaşatmak için 3 adet yelkeniyle sizlere unutulmaz bir mavi yolculuk keyfini sunacaktır.

Tam teşekküllü telsiz, radar, gps, ais transponder, can simidi, can yeleği, can salı, ve zodiak şişme bot gibi donanımları sayesinde lüks sınıf  Vivere teknesiyle fethiye, marmaris, göcek, kekova ve yunan adaları gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda denizde yolculuk esnasında kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ücretsiz, olta, şnorkel ve bazı güverte ekipmanları gibi dileyen konuklar için opsiyonlu olarak su sporları seçenekleri de bulunmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar
Türk karasularında liman masrafları ve çıkış işlemleri (Maksimum 3 liman). Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, Palet, Olta takımları. Nevresim takımları, çarşaf, banyo havlusu. Yakıt giderleri mazot ve benzin. Personel servis hizmetleri. Palamar ücretleri. Yatta kullanım suyu. Yat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar
Yat kumanyası ve tüm içecekler. Yabancı karasularında liman vergileri ve gümrük masrafları. Yabancı liman ayakbastı ücretleri. K.D.V. Havalimani transferleri. Teknede varsa su sporları ekipman kullanımı ve benzin giderleri.  Ören yerleri giriş ücretleri, kara turları, Tekne personel bahşişleri.%5 dahil değildir.

Yiyecek ve İçecekler
Tam pansiyon konaklama farkı Standart Menü için günlük kişi başı 25 €, Lüks Menü için günlük kişi başı 35 €, Delüks Menü için günlük kişi başı 50 € dur. Çocuk indirimi 0-5 yaş ücretsiz, 6-12 yaş % 50. İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz getirebilirsiniz. Arzu ederseniz yat kumanyasını tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz. Yat personelimiz sizin için servise hazırlayacaktır.

Genel Özellikler

Yatın Adı: Tarkan 5
Tipi: Keç
Bayrağı: Türk
Limanı: Fethiye
Yapım Yılı/Revize: 2006 / 2013
Gövdesi: Ahşap
Kategorisi: Lüks Yatlar
Hızı: 12 mil
Boyu: 36 m
Eni: 8 m
Su Kesimi: 3.50 m
Servis Botu: Var, 60 Hp
Kabin Sayısı: 8
Yolcu Kapasitesi: 16
Mürettebat: 4
Klima: Tüm kabinlerde

Teknik Donanımlar

Motor: 2x450 HP IVECO
Jeneratör: 2 x 45 Kva
Elektirik: 220 V, 24 V.
Can Salı: Var
Yakıt Tankı: 5 Ton
Temiz Su Tankı: 20 Ton
Atık Su Tankı: 10 Ton
Yelken: Var
Çamaşır Makinesi : Var
Buz Makinesi: Var
Buz Dolabı: Var
Tv: Salon ve kabinlerde
Wi-Fi: Var
Müzik Sistemi: Salon ve kabinlerde
Gps: Var
Radar: Var

Hizmet Donanımları

Buz Yapıcı

Derin Soğutucu

Derinlik Ölçer

Gps

Olta Takımları

Opsiyonel Su Sporları

Saç Kurutma Makinesi

Şnorkel Takımı

Uydu Anteni

Wi-Fi

Diğer Özellikler